About Us

2006 yılında dönemin uzman görüşü ve tecrübesi ile kurulmuştur. Firmamız Türkiye’de sayılı Tekstil firmaları ile çalışmaya başlamış aynı zamanda yurtdışı pazarında önemli firmalar ile etiket imalatçısı olarak çalışmaya başlamıştır. Ticari hayatımızı, uzman firma sahipleri ve kalifiye kadromuz ile bugün 16 yılını tamamlamanın gururunu yaşıyoruz. 16 yıl içerisinde ürün kalitemizden, servis hızımızdan, teknolojik yatırımızdan, ödün vermeden işimizi profesyonel şekilde yaparak ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak sektöre hizmet vermeye devam ediyoruz.

Contact Us

Matbaa Grubu

KART-20

Matbaa Grubu

Bugüne kadarki başarılarımızın arkasındaki en temel güç, kuşkusuz ki teknolojiyi yakından izleyebilmemiz, inovasyon yeteneğimiz ve marka değerlerimiz oldu. Buradan hareketle elde ettiklerimizin gelecekte geliştireceğimiz ürünler ve sunacağımız hizmetler kapsamında değerli olduğuna inanıyoruz.
Çalışanlarımızla, iş ortaklarımızla, yatırımcılarımızla, tedarikçilerimizle uzun soluklu ilişkiler kurabilme kabiliyetimiz yeni ürünleri sektöre dahil etmemize olanak sağlıyor.
Bu minvalde, dokuma etiket, deri, focus, serigrafi, ofset ve ambalaj gibi geniş bir yelpazeden oluşan ürün hacmimizi geliştirmek için çalışmalarımızı sürdürüyor, farklı ihtiyaç ve beklentilere yanıt veren ürün ve hizmetler geliştiriyoruz.

Matbaa Grubu​ Makinalarımız